KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11954467
nr 1195 4467
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad -39. Olja på pannå, 39x32 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 18:26:34
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)